Poslouchal jsem vaše CD třikrát …

Ahoj Luboši!

 

Tak poslouchal jsem vaše CD tři krát!

po prvé s našpicovanýma ušima!

po druhé ještě více, s tím, že jsem vypustil to, že jsme kamarádi

po třetí jako ranní kulisu k snídani!

 

V prvním poslechu mi samozřejmě neunikl Verunčin hlas, který se mi zdál v určitých polohách unavený mírně pod tónem. Je to znát hlavně v unisonu s tebou, ale na druhou stranu ničemu to nevadí a kupodivu je to oživující! Sólové party Verunky frázování obdivuhodné! Verunčina barva v těch některých polohách je promiň, pro mé ucho místy trochu nepříjemná v písni – Mátový čaj -, ale naštěstí tvoje barva hlasu to vyrovnává klidem, nadhledem a řekl bych, že k dobru!  U Verunky je tam cítit jakýsi vnitřní napnelismus, ale ve studiu to tak je! Velké plus dávám Verunce za provedení písně –Čekání– chrochtám a smekám! To ji sedne a věřím ji to!!!!   Velmi příjemně mě překvapil hlas Míry to jsem si chrochtal.

 

Ve druhém poslechu jsem slyšel výborné instrumentalisty počínaje Basa obdivuhodná s krásným vymyšleným basovým partem velmi citlivě podporuje harmonii a rytmiku! Housle jak bysmet citlivost intonace neruší doprovází krásně! Matěj kytarový blázen v dobrém smyslu No myslím, že muzikanty jsi vybral velmi dobře!! Prostě chválím, škoda, že je nemůžeš brát sebou!!  Ale já osobně bych se k tomu přikláněl Byla by to dobrá kapela ! Něco nového na folkové scéně!!

 

Ve třetím poslechu po vyspání ke snídání jsem vypustil všechno ze své kritičnosti a jen tak hudba hrála a já cígo kafe hemenex a můžu ti říct, že všechno co jsem napsal můžeš zahodit, protože CD jako celek je velmi příjemné a věřím, že je velmi pohodové, lidské, nevyumělkované čisté, tak jak jsou všichni co se na tom podíleli!!!!! Prostě dobrá práce! Tak ať se prodává a pokud možno ať ho slyším i v mediích! Tobě osobně děkuji za přízeň a jsem opravdu velmi rád a poctěn, že jsem tvůj kamarád! Jinými slovy mám Tě vás rád Stráníci!

 

P.S   S hlubokou opravdovou úctou vám Tobě děkuji, děkuji, děkuji

Ota Maňák

Napsat komentář