Překvapení na další časy folkového hraní.

Jak jistě všichni fanoušci Lenky Vostré Slabé víte, vrátila se spolu se svým mužem Ádou Vostrým zpět do Čech a začala především zase zpívat pro vás a koncertovat se svou Kapelou Lenka Slabá a kapela. Měli jste jí možnost vidět a slyšet třeba na Prázdninách v Telči.

V době, kdy jsem pomáhal natáčet kapele Hřích nové CD, přijela za námi spolu s Ádou na sejšn v naší oblíbené hospůdce Barbora v Českém Jiřetíně. Po pár dalších setkání slovo dalo slovo a domluvili jsme se na společné spolupráci v triu Lenka Slabá, Áda Vostrý a Luboš Stranďa Stráník.

V nynější době skládáme dohromady repertoár, který se samozřejmě skládá ze skladeb vám dost dobře známých – Orel, Bodláky ve vlasech, Venkovanka aj. k těmto hitům přidáváme ještě další nové písně , které, buďto už Lenka s Ádou hrají v kapele anebo na ně ještě nedošlo a v triu vyzní více syrověji a o dvou kytarách a třech hlasech.

Myslíme si všichni tři, že nás tahle spolupráce bude těšit a máme tím, co nabídnout jak pořadatelům, tak především vám fanouškům a fanynkám. Těšíme se na vás a na vaše ohlasy.

Napsat komentář